header image

Вози право, вози здраво - затворена регистрација

4. 6. 2022

 

Вози право, вози здраво - затворена регистрација

 

Почитувани,

 

Регистрацијата за учество на настанот #ВозиПравоВозиЗдраво е затворена откако го постигнавме безбедносниот лимит од 8.000 регистрирани учесници, што е воедно и рекорден број.

 

Банката изразува благодарност до граѓаните кои веќе шести пат ја препознаваат кампањата која е насочена кон промоција на вело културата во Градот и од година во година прераснува во масовно движење.

Настанот започнува со ревијалната трка во недела, 5. 6. 2022 година во 18 часот од Порта Македонија а во целта во Градскиот парк не очекува забава, вредна лотарија и многу изненадувања.

 

Стопанска банка АД - Скопје
На ваша страна

Пребарај

Најчести прашања

Доколку ви е потребен банкомат посетете го делот Локации на нашата веб страна, каде што може да го најдете најблискиот банкомат до вас.

За аплицирање за некој од нашите кредитни производи посетете го делот Кредити, каде што ќе може да аплицирате online или пак да аплицирате телефонски на бројот 15 110.

За увид на сметка online мора да имате корисничко име и лозинка за кои е потребно да се обратите во најблиската филијала. Преку e-banking и m-banking сервисите имате достапност од 24/7 online увид и плаќања преку вашите сметки.

За аплицирање за некоја од нашите кредитни картички, онлајн, може да го користите следниов линк Картички, доколку пак сакате индивидуални пресметки и телефонски да аплицирате може да се обратите на телефонот 15 110 - Ало Кредит.

 

24 часа КОНТАКТ ЦЕНТАР

За дополнителни информации обратете се на

Веб-страницата на Стопанска банка АД - Скопје користи „колачиња“ кои собираат податоци за корисниците. Овие податоци помагаат на Банката да обезбеди подобро корисничко искуство, како и подобра функционалност на услугите и веб-страницата. Со одбирање на опцијата „Ги прифаќам сите колачиња“ давате согласност за начинот на кој ги користиме „колачињата“. За други опции, одете во „Поставки за колачиња“. Дополнително, користењето на веб-страницата на СБ не е условена од прифаќањето на колачињата иако на тој начин одредени процеси може да не бидат технички оптимизирани за вашето лично корисничко искуство.