header image

VISA 5.9 ponuda

15.03.2016

 

VISA кредитни картички со 5.9% каматна стапка

 

Освежете го вашиот буџет со нова VISA кредитна картичка и купувајте до крајот на годината со годишна каматна стапка од 5.9%.

VISA кредитните картички со новите дизајни, нивната бесконтактна функција со која може да се купува за еден момент без ПИН до 1.100 денари сега се уште поатрактивни. За сите апликации во периодот од 15.03 до 31.05 за VISA кредитна картичка Банката одобрува годишна каматна стапка од 5.9% за сите купувања до крајот на годината.

Аплицирањето е брзо и лесно и достапно 24/7 преку 15110 или преку интернет и секако во нашите филијали каде референтите за продажба можат да ви понудат совети и препораки за управување со личните финансии и како најдобро да ја искористите оваа понуда.

Не заборавајте, VISA картичките од Стопанска банка се првите во Македонија кои го имаат 3D Secure стандардот за безбедно купување преку интернет со што добивате комплетна услуга во вашиот паричник.

 

Стопанска банка АД - Скопје

На ваша страна

Пребарај

Најчести прашања

Доколку ви е потребен банкомат посетете го делот Локации на нашата веб страна, каде што може да го најдете најблискиот банкомат до вас.

За аплицирање за некој од нашите кредитни производи посетете го делот Кредити, каде што ќе може да аплицирате online или пак да аплицирате телефонски на бројот 15 110.

За увид на сметка online мора да имате корисничко име и лозинка за кои е потребно да се обратите во најблиската филијала. Преку e-banking и m-banking сервисите имате достапност од 24/7 online увид и плаќања преку вашите сметки.

За аплицирање за некоја од нашите кредитни картички, онлајн, може да го користите следниов линк Картички, доколку пак сакате индивидуални пресметки и телефонски да аплицирате може да се обратите на телефонот 15 110 - Ало Кредит.

 

24 часа КОНТАКТ ЦЕНТАР

За дополнителни информации обратете се на

Веб-страницата на Стопанска банка АД - Скопје користи „колачиња“ кои собираат податоци за корисниците. Овие податоци помагаат на Банката да обезбеди подобро корисничко искуство, како и подобра функционалност на услугите и веб-страницата. Со одбирање на опцијата „Ги прифаќам сите колачиња“ давате согласност за начинот на кој ги користиме „колачињата“. За други опции, одете во „Поставки за колачиња“. Дополнително, користењето на веб-страницата на СБ не е условена од прифаќањето на колачињата иако на тој начин одредени процеси може да не бидат технички оптимизирани за вашето лично корисничко искуство.